Mobile business Enterprises Carriers
Back
scroll down

Çin’deki insanlarla bağlantıda kalın

CTExcel, dünyanın en büyük telekomünikasyon hizmeti sağlayıcılarından biri olan China Telecom (Europe)’un mobil koludur. Mobil hizmetimiz, Çinli toplulukları ve Çin dışında yaşayan, çalışan ve seyahat eden profesyonelleri birbirine bağlar.

Dünyanın en büyük telekomünikasyon hizmeti sağlayıcılarından biri olan China Telecom’dan Doğu ile Batı arasında mobil iletişim köprüsü

CTExcel, Çinli tüketicileri Avrupa’ya bağlar

China Telecom Global’in Mobil Sanal Ağ Operatörü (MVNO) faaliyetleri Mayıs 2012’de Birleşik Krallık’ta başladı. Bu, Çin dışındaki Çinli bir telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcısının tüketicilere yönelik ilk mobil iletişim hizmetiydi.

Fransa ve Avrupa’ya yönelik paketler sunan CTExcel France Ekim 2013’te, CTExcel Italy ise 2020’de faaliyetlerine başladı.

CTExcel ürünleri, Çinli expatlar ile turistlerin ülkeleriyle bağlantı kurmasını sağlar

CTExcel artık ABD, Hong Kong (Çin) ve Kanada’nın yanı sıra Avrupa’da da faaliyet gösteriyor. CTExcel kendini öğrenciler, turistler ve profesyoneller dahil olmak üzere yurt dışında yaşayan bütün Çinlilerin mobil iletişim taleplerini karşılamaya adamıştır.

Neden CTExcel’i seçmelisiniz?

China Telecom (Europe) tarafından sunulan CTExcel hizmeti, müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış ses, SMS ve mobil veri paketleri, uygun fiyatlandırma ve esnek ödeme planları sağlar. Tek SIM’de çoklu numara, e-SIM, 24 saat çok dilli destek ve başka katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Uygun yerel fiyatlar, yüksek hızlı mobil ağ, ön ödeme ve üçüncü taraf ödeme seçenekleriyle CTExcel müşterileri için irtibat halinde kalmak çok kolay.

Tek SIM’de çoklu numara

Her SIM kart, bir yerel ve bir de Çin cep telefonu numarasıyla birlikte gelir, bu da Çin’den çağrı ve SMS almayı kolaylaştırır.

Üç dilli müşteri hizmetleri

İngilizce, Çince ve Kantonca dillerindeki 7/24 müşteri hizmetleri yardım hattımız, sorunları çözmenizi ve dilediğiniz zaman sorularınıza yanıt bulmanızı sağlar.

Esnek paket seçenekleri

CTExcel, bireylere ve yerel işletmelere bir dizi özelleştirilmiş paket ve hizmet sunar.

Birden çok ödeme yöntemi

Alipay, WeChat Pay, PayPal, UnionPay, Visa, Mastercard vd. ile yapılacak ödemeler CTExcel tarafından kabul edilir.

CTExcel UK

CTExcel UK, Çin dışındaki Çinli bir telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcısının tüketicilere yönelik ilk mobil iletişim hizmetidir. 2012’de faaliyete başlamasından bu yana CTExcel UK yurt dışındaki Çinliler için yüksek kaliteli hizmetler ve yereldeki Çinli işletmeler ve kuruluşlar için özelleştirilmiş hizmetler sunar.

İngiltere’nin en büyük mobil ağ operatörü olan EE ortaklığında CTExcel, kullanıcıları için yüksek hızlı İnternet, stabil bağlantılar ve geniş sinyal kapsamı sunar. İngiltere’den Çin’e sınırsız çağrı seçenekleri dahil olmak üzere CTExcel UK tarafından sunulan uygun fiyatlı ses, SMS ve veri paketi hizmetleri, onu Birleşik Krallık’ta yaşayan Çinliler için en popüler ağ hizmeti sağlayıcılarından biri haline getirdi.

CTExcelUK

CTExcel UK

CTExcel France

CTExcel France, Ekim 2013’ten bu yana Çinli öğrencilere, turistlere, expatlara ve profesyonellere Fransa ve AB çapında sunduğu paket seçenekleriyle yardımcı oluyor. CTExcel stabil bağlantılar, geniş kapsama alanı ve yüksek bağlantı oranı sunmak için en iyi yerel ortaklarla çalışarak Fransa’da mükemmel bir ağ kapsamı sağlıyor.

Tek SIM’de çoklu numaralar, Fransa’dan Çin’e sınırsız arama için aylık teklifler ve Çin’e yönelik düşük ücretli sesli aramalar dahil olmak üzere Çin’e bağlanmak için katma değer içeren en yüksek kalitede mobil hizmetler sunuyoruz.

CTExcelFrance2

CTExcel France