Mobile business Enterprises Carriers
Back

Yönetim ekibimiz

Avrupa’daki işleri birlikte büyütmeye çalıştığımız için müşteriyi önceleyen liderlik.
Şirket broşürümüzü inceleyin Bize ulaşın

Charlie Cao

Charlie Cao, Ocak 2013’te China Telecom (Europe) Limited (CTE) Genel Müdürü olarak atandı. China Telecom’un Avrupa’daki ticari faaliyetlerini büyütmekten ve CTE’nin Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan lider entegre iletişim hizmetleri sağlayıcısı konumunu güçlendirmekten sorumludur.

Cao, telekomünikasyon sektörünün hem sabit hem de mobil pazar segmentlerinde 20 yıla varan derinlemesine bilgi ve deneyime sahiptir. Pazarlama, satış, ürün geliştirme, operasyon, bakım ve servis yönetimi gibi alanlarda geniş bir yelpazede roller üstlenmiştir.

CHARLIE01

Charlie Cao

Yuan Yu

China Telecom (Europe) Limited (CTE) Genel Müdür Yardımcısı Yuan Yu, şirketin ağ planlaması, yapım ve iş operasyonları desteği yönetiminden sorumludur. CTE’e ağ genişlemesine ve sürekli performans optimizasyonuna liderlik eder. Amacı, müşterilere rekabetçi ürünler ve sektör lideri çözümler sunmaktır. Ayrıca zamanında yanıt, hızlı teslimat ve sürekli stabil hizmeti içeren mükemmel müşteri deneyimi sunmayı hedefler.

Yu, 20 yıldan fazla bir süredir iletişim sektöründe çalışmaktadır. İletim, IP ve kablosuz süreçler dahil olmak üzere ağ işletimi ve bakımında uzmandır. İş süreci tasarımı uzmanlığıyla birlikte telekomünikasyonda ürün geliştirme becerilerine sahiptir. Ayrıca engin müşteri hizmetleri deneyimine sahiptir.

Yuan Yu

Alex Sun

China Telecom (Europe) Limited (CTE) Genel Müdür Yardımcısı Alex Sun, yaklaşık 25 yıldır China Telecom’da çalışmaktadır. Kariyerine Jiangsu şubesinin Mühendislik, İşletme ve Bakım Departmanında başladıktan sonra, Şangay’da Kıdemli Pazarlama Müdürü, Kıdemli Bütçe ve Planlama Kıdemli Müdürü ve VIP Müşteri Departmanı Direktörü gibi görevlerde bulundu.

Alex 2011’de, China Telecom (Amerika) Kurumsal İş Direktör Yardımcısı olarak ABD’ye geçti. 2014’te, şimdiki rolü için Londra’ya taşındığı 2019 yılına kadar üstlendiği Mobil İş Direktörü görevini yürüttü.

Alex, Enformasyon, Bilim ve Mühendislik alanında lisans derecesine ve Nanjing Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir.

Alex-Sun-photo

Alex Sun