Mobile business Enterprises Carriers
Back

Çalışanlarınızın Avrupa ve Çin boyunca bağlantıda kalmasını sağlayın

Avrupa ve Çin boyunca birbirine bağlı teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip sayesinde memurlarınızın ve yöneticilerinizin, vatandaşlarınızın ihtiyaç duyduğu temel hizmetleri sunmasına yardımcı olun.
CTE BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN BIZE ULAŞIN

Avrupa ve Çin arasında iletişim kurabilmek zorlı olabilir

Organizasyonel personeliniz Avrupa ve Çin boyunca yayıldığında, dilsel ve kültürel engellere ilaveten teknolojik zorluklar da yaşamadan sınır ötesinde kolayca iletişim kurabilmeleri için bağlantılar kurmak önemlidir. Gönderdiğiniz e-postanın ulaşmasının 5 dakikadan uzun sürmemesi için düşük gecikmeli bağlantılara sahip olmak istersiniz. Konferans görüşmenizin her kelimesini duyabilmek için stabil bağlantıya sahip telefon görüşmeleri istersiniz.

Ve bir devlet kurumu olarak, ekiplerinizin tüm sınır ötesi faaliyetleriniz ve iletişimleriniz kapsamında hem Çin hem de Avrupa için yasal düzenlemelere uygun teknoloji altyapısı üzerine inşa edilmiş BT üzerinde güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmanız gerekir.

ŞİRKET BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN
government2

Kuruluşunuzun sınırların ötesinde bağlantıda kalmasını sağlayın

Avrupa ve Çin arasında faaliyet gösteren sınır ötesi organizasyonunuzu hızlı, güvenli ve stabil teknolojiyle donatın

Personelinize ihtiyaç duydukları bağlantıları verin

Zayıf bağlantılar asla kurumunuzun halka hizmet sunamamasına bir neden veya ekipleriniz arasındaki iletişimin önünde bir engel olmamalıdır. China Telecom Europe (CTE) tarafından sağlanan düşük gecikmeli – yüksek hızlı bağlantılarla bağlantıda kalın.

Kurumsal faaliyetleriniz için geliştirilmiş teknolojiyi edinin

Teknoloji lideri CTE, Çin ve Avrupa yönetmelikleriyle uyumlu ısmarlama teknoloji çözümleri sunmak üzere devlet kurumlarıyla birlikte çalışır. İhtiyaçlarınızı anlamak ve gereksinimlerinize uygun kapsamlı hizmetler sunmak için ekiplerinizle işbirliği yaparız.  

CTE’nin devlet kurumlarına sunduğu temel faydalar

Çin ve Asya-Pasifik bölgesine bağlantılar konusunda danışılabilecek uzmanlar

Çin’de tam uyumlu çözümler, kesintisiz veri trafiği anlamına gelir

Kara ve denizaltı kablolarından oluşan kapsamlı küresel altyapı ağı

Çin’deki bütün şehirleri birbirine bağlayan 83.000 km uzunluğundaki Çin’in en büyük fiber optik ağının sahibi ve işletmecisi

Gecikme ve bant genişliği gereksinimlerinizi tamamen karşılayacak yüksek hızlı bağlantılar

İçinizi rahat ettirecek çözümler sağlamaya yönelik esnek ve istişari yaklaşım

Temel çözümlerimize genel bakış

Yazılım Tanımlı WAN (SD-WAN)

İşletmenizi geleceğe hazırlamak için dijital dönüşümünüzü gerçekleştirin.

China Telecom (Europe) tarafından sunulan yazılım tanımlı geniş alan ağı (SD-WAN) çözümü, esnek ve güvenli olmakla birlikte her büyüklükteki işletmeye uygundur. İşletmenize Avrupa ve Asya arasında tam ihtiyaç duyduğu bağlantıyı sağlayacak zengin özelliklere sahip bu ürün, Çin’in siber güvenlik düzenlemeleriyle de tamamen uyumludur.

Bulut Çözümleri

Her yerden, her zaman çalışacak şekilde işletmenizi güçlendirin

China Telecom (Europe) işletmenizi buluta taşımanız durumunda kapsamlı bulut çözümleri sunar. İster hibrit bir bulut modeliyle kademeli olarak, ister yerel sunucularınızı kaldırıp tamamen geçiş yapın, ihtiyaçlarınızı her şekilde karşılayabiliriz. Alibaba Cloud’dan Microsoft Azure’a kadar her bulut sisteminde çalışırız. Bulut stratejinizi bugün ve gelecek için geliştirmek ve uygulamak üzere sizinle birlikte çalışalım.

Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri

Sınır ötesi bağlantılarınızı güvenli ve güvenilir tutun

China Telecom (Europe) tarafından sunulan Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri, Çok Protokollü Etiket Anahtarlama (MPLS) VPN ve Sanal Özel LAN Hizmeti (VPLS) VPN ürünlerimizle Avrupa ve Çin arasında güvenli ve güvenilir bağlantılar sağlar. Hangisini seçerseniz seçin, Çinli uzmanlardan oluşan ekibimiz işiniz için en iyi bağlantı çözümünü önererek uygulamaya geçirebilir ve ekiplerinizin sınırların ötesinde bağlantıda kalmasını sağlar.

Uluslararası Ethernet Özel Hatları

Tam yönetimli bir ağ ile bağlantılarınızda performans, hız ve güvenlik

China Telecom (Europe), Avrupa ile Çin arasında özel, noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya uluslararası bağlantı seçeneklerinden birini belirlemeniz için Uluslararası Ethernet Özel Hatları (IEPL) sunar. Sahip olduğumuz yüzlerce Varlık Noktası (PoP), ofis iletişimleriniz ve verileriniz için küresel ölçekte daha iyi bağlantılar sağlamak üzere ortaklarımızın PoP’leriyle bir araya gelir. Ekibinize hızlı, güvenli ve stabil bağlantılar sunun.

İçerik Dağıtım Ağı (CDN)

Müşterileri memnun etmek için çevrimiçi içerikleri hızlı bir şekilde sunun

China Telecom (Europe) video, ses, çevrimiçi oyunlar, yazılım indirmeleri ve kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerikler gibi geniş içerik kitaplıklarını sunmak için işletmelerle birlikte çalışır. Sektöründe öncü teknolojimiz hızlı, yüksek kaliteli aktarım imkanı sunar, böylece müşterileriniz istedikleri her şeye kolayca erişebilir ve onları memnun etmiş olursunuz.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

Akıllı teknolojiyle bağlantılılığın daha sıkı çalışmasını sağlayın

China Telecom (Europe), işle ilgili en acil kimi zorlukların üstesinden gelecek Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümlerini bulmak için sizinle birlikte çalışır. İş yapma şekillerini geliştirmek isteyen Avrupalı işletmeleri desteklemek için IoT teknolojilerindeki uygulama uzmanlığımızdan faydalanırız. İster yüksek değerli ürünlerin hareketini izleme, ister araçlar için telemetri verileri oluşturma veya işinizi geliştirmek için yeni yollar bulma söz konusu olsun, uzmanlarımız IoT tabanlı çözümlerle sorunları çözmenize yardımcı olmak için deneyimlerini kullanır.

ICT ve Yönetimli Hizmetler

Teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekiple başarıya hazır olun

China Telecom (Europe) donanım, yazılım ve bağlantı çözümleri konusundaki uzmanlığımızdan faydalanarak BT stresini ortadan kaldırıyor. Dış kaynaklı BT ekibiniz, ihtiyaç duyduğunuzda teknoloji gereksinimlerinizin destek alarak karşılanmasını sağlamak üzere sahada çalışarak yüksek teknolojili bir ofis alanı geliştirmenize yardımcı olur.  Teknoloji planlaması ve kurulumunun ayrıntılarında takılıp kalmak yerine önemli konulara odaklanın.

Kurumsal ses çözümleri

Ekibinizin dünyaya seslenmesini sağlayan ses çözümleri

China Telecom (Europe) kurumsal işletmeler için ekibinizin sınırların ötesinde irtibat halinde kalmasına olanak tanıyan kurumsal ses çözümleri sunar. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, çalışanlarınızın her zaman işinize yön veren önemli aramaları yapabilmesini sağlıyoruz. Kurumsal ses çözümlerimiz, hem kurum için hem de kurum dışı iletişimi idare etmek üzere basit ve verimli bir ses altyapısı arayan işletmeler için idealdir.