Mobile business Enterprises Carriers
Back

Telekomünikasyon hizmeti sağlayıcıları için güvenli, esnek, uyumlu teknoloji

Çin, Avrupalı işletmeler için muazzam bir potansiyel sunuyor. Son adım bağlantınızı China Telecom (Europe) Ltd., CTE, ile güvenceye alın.
CTE BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN BİZE ULAŞIN

İşletmeleri Çin’e bağlamak karmaşık olabilir

Geniş bir telekomünikasyon şebekesi ekosistemine sahip olmak kolay iş değildir. Müşterilerin iş yapmak için ihtiyaç duyduğu kapsamlı bağlantıları kurmak yıllar, kimi zamansa on yıllar alır.

yerel düzenlemelere uyum sağlamak, ayrıca deneyiminizin veya bağlantılarınızın olmadığı bir ülkede altyapı inşa etmek gerektiğidir. Telekomünikasyon işletmeniz, Avrupalı işletmelerin Çin’le aralarında kurması gereken bağlantıları nasıl sağlayabilir?

ŞİRKET BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN
Shanghai

İşletmeleri Çin’e bağlamak karmaşık olabilir

Güçlü bağlantılar ve uzman tavsiyesi için Çin’e CTE ile açılın

China Telecom (Europe) , Çin’de telekomünikasyon demektir

CTE, Çin’deki işletmeler için en büyük telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcısıdır. Kapsamlı kablo ağımız ve Varlık Noktalarımız (PoP’ler) Çin’deki bütün şehirleri kapsar ve Güney Çin’in 21 eyaletini içerir.

Bağlantılarımız sayesinde, Çin’deki faaliyetlerini hayata geçiren veya geliştiren müşterilerinize, Avrupalı işletmeler için mevcut olan en yüksek hızları sunabilirsiniz.

China Telecom (Europe) tarafından sunulan hizmetler, Çin’deki düzenlemeler ve yasalarla tamamen uyumludur

Çin için tamamen uyumlu çözümler sunarak müşterilerinizin içlerini rahat tutmasını sağlayın.
Yıllardır Çin’deki işletmeleri birbirine bağlamalarına yardımcı olmak için Avrupalı telekomünikasyon hizmeti sağlayıcılarıyla çalışıyoruz.
MPLS VPN, IEPL, SD-WAN ve bulut hizmetleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan çözüm ne olursa olsun, Avrupalı ticari müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri tamamlayacak teknolojiye sahibiz.

CTE’nin telekomünikasyon hizmeti sağlayıcıları için temel faydaları

Kesintisiz veri trafiği için Çin’de tam uyumlu çözümler

Talepleri yüksek müşterilerin gecikme ve bant genişliği gereksinimlerini karşılayacak yüksek hızlı bağlantılar

Çin’deki ofislere yönelik geniş bağlantı ve ICT çözümleri için tek hizmet adresi

Çin pazarındaki mevcut deneyiminize eklenecek uzmanlık

Çin’de müşterilerinizin tam olarak desteklendiğinden emin olmanızı sağlayacak yerel destek

Güney Çin’in 21 eyaletinin tamamı dahil olmak üzere Çin’deki şehirlere yönelik geniş kapsam

Temel çözümlerimize genel bakış

Küresel İnternet Erişimi

Çin içinde ve Çin’e yönelik üst sınıf İnternet hizmeti

China Telecom (Europe)’un Küresel İnternet Erişimi (GIA), müşterilerinizin Çin pazarına erişim ihtiyaçlarını karşılayacak hızlı, güvenilir ve güvenli bir çözümdür. China Telecom’un CN2’sini kullanarak Çin’e özel bir yol ve en düşük gecikmeli rotalar sağlayabilirsiniz.

ChinaNet Access

Uygun maliyetli İnternet kaynakları sayesinde Çin için stabil bağlantılar sunabilirsiniz.

China Telecom Europe’un ChinaNet Access, ticari müşterilerinize Çin’deki geniş İnternet kapsamını sunmanızı sağlar. Böylece Çin’deki tamamen uyumlu İnternet erişimi sayesinde büyük Çin pazarıyla bağlantıda kalabilirler.

Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri

Sınır ötesi bağlantılarınızı güvenli ve güvenilir tutun

China Telecom (Europe) tarafından sunulan Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri, Çok Protokollü Etiket Anahtarlama (MPLS) VPN ve Sanal Özel LAN Hizmeti (VPLS) VPN ürünlerimizle Avrupa ve Çin arasında güvenli ve güvenilir bağlantılar sağlar. Hangisini seçerseniz seçin, Çinli uzmanlardan oluşan ekibimiz işiniz için en iyi bağlantı çözümünü önererek uygulamaya geçirebilir ve ekiplerinizin sınırların ötesinde bağlantıda kalmasını sağlar.

Uluslararası Ethernet Özel Hatları (IEPL)

Performans, hız ve güvenlik için tam yönetimli ağ

China Telecom (Europe), müşterilerinizin Avrupa ile Çin arasında özel, noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya uluslararası bağlantı seçeneklerinden birini belirleyebileceği Uluslararası Ethernet Özel Hatları (IEPL) sunar. Dünya çapındaki ofisleri ve verileri birbirlerine daha iyi bağlamak için bizim ve ortaklarımızın çok sayıdaki Varlık Noktasından (PoP) yararlanma imkanı sunabilirsiniz. İşletmenizin verilere erişmek ve iletişim kurmak için sunması gereken en hızlı bağlantılara sahip olmasını sağlayarak müşterilerinizin önemli anlık kararları almasına imkan tanırsınız.

Yazılım Tanımlı WAN (SD-WAN)

İş bağlantısını geleceğe hazırlamak için dijital dönüşümünüzü gerçekleştirin

China Telecom (Europe) tarafından sunulan yazılım tanımlı geniş alan ağı (SD-WAN), her büyüklükteki işletmeye uygun esnek ve güvenli bir çözümdür. SD-WAN çözümümüz, işletmelerin Avrupa ve Asya arasındaki bağlantıda tam olarak ihtiyaç duyduklarını sağlayan zengin özelliklere sahiptir. Ve Çin’deki siber güvenlik düzenlemeleriyle tam uyumludur.

Bulut Çözümleri

Her yerden, her zaman çalışacak şekilde işletmeleri güçlendirin

China Telecom Europe işletmeleri buluta taşımak için kapsamlı bulut çözümleri sunar. İster hibrit bir bulut modeliyle kademeli olarak, ister yerel sunucularınızı kaldırıp tamamen buluta geçiş yapın, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlere sahibiz. Alibaba Cloud’dan Microsoft Azure’a kadar her bulut sisteminde çalışırız. Size ve müşterilerinizin işletmelerine yönelik bulut stratejinizi bugün ve gelecek için geliştirmek ve uygulamak üzere sizinle birlikte çalışırız.

ICT ve Yönetimli Hizmetler

Teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekiple başarıya hazır olun

China Telecom Europe yüksek teknolojili bir ofis alanı geliştirmenize yardımcı olur ve teknoloji ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için bizzat sahada sizinle ve müşterilerinizin işletmeleriyle çalışabilir. BT stresini ortadan kaldırmak için donanım, yazılım ve bağlantı çözümleri konusundaki uzmanlığımızdan faydalanırız. İhtiyaç duyulduğunda size yardımcı olmaya hazır dış kaynaklı BT ekibiniziz. Teknoloji planlaması ve kurulumunun ayrıntılarında takılıp kalmak yerine en önemli olana odaklanın.