Mobile business Enterprises Carriers
Back

Çözümlerinizin sınırların ötesinde çalışmasını sağlayın

B2B yazılım şirketlerinden video oyunu geliştiricilerine kadar, China Telecom (Europe), CTE, kullanıcılarınızın Avrupa ve Asya boyunca bağlantıda kalmasını sağlar.
CTE BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN BIZE ULAŞIN

Yazılımlar sınır tanımaz. Ama kullanıcılarınız öyle değil

Kullanıcıların kıymet verdiği yazılımlar geliştirmek yeterince zordur. Buna bir de yazılımınızı çalıştırmaya yönelik altyapı gereksinimleri eklediğinizde, engeller giderek artar. İster işletme çözümü ister oyun programı olsun, yazılımınızı barındırmaya en uygun altyapıyı anlamak ve oluşturmak karmaşık ve kafa karıştırıcı olabilir. Kullanıcılarınızı ve pazarı korumak için kullanıcılarınızın taleplerini karşılayan bağlantı hızlarını, hizmet esnekliğini ve güvenliği sağlamanız gerekir.

Üstelik dünyanın dört bir yanında devletler veri koruma düzenlemelerini hayata geçirdikçe ve bireyler gizliliklerine daha fazla önem verdikçe, veri barındırmayı da hesaba katmak hayati önem kazanır.

Büyümek için yüzünüzü Çin’e ve Asya-Pasifik bölgesinin geri kalanına döndüğünüzde, yazılım işinde her şeyin nasıl da bağlantılı olduğunu bilmek için ekstra uzmanlığa ihtiyaç duyulur. Yazılımınızı sınırlar ötesinde nasıl optimize edersiniz?

ŞİRKET BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN
industries-bg-1

Yazılımları Avrupa ve Asya’da sınır ötesi çalıştırma

Sizin için çalışan altyapıyla olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunun

Stabil, güvenli ve esnek bağlantıya şimdi sahip olun

Teknoloji lideri China Telecom (Europe), CTE, yazılımınızın tasarımcılarınızın istediği gibi çalışmasını ve <b>kullanıcılarınızın memnun ve ilgili kalmasını</b> sağlayan ısmarlama bağlantı çözümleri sunmak için yazılım işletmeleriyle birlikte çalışır.
Ayrıca, pazarınız için son teknoloji çözümler geliştirmek üzere ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlamak için depolama ve teslimat çözümleri sunarız.

 

Kullanıcılarınızı sınırların ötesinde kolayca bağlayın

Sunduğumuz her çözümün bir parçası olarak, tüm teknolojilerimizin Avrupa ve Çin’deki düzenlemelerle uyumlu olmasını sağlarız.
Böylece, altyapı ve yasal meseleler hakkında endişelenmek yerine içiniz <b>rahat bir şekilde yazılım geliştirmeye odaklanırsınız</b>.
Uzmanlarımız, yazılımınızı gerçekten sınır tanımadan teslim edebilmek için sizinle birlikte çalışır.

CTE’nin yazılım işletmeleri için temel faydaları

200 ms altında ultra düşük gecikmeli bağlantılar

Kullanıcılarınızın ve uygulamalarınızın ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlayacak hizmet esnekliği

Güvenli bağlantılar, veri depolama ve dağıtım

Kara ve denizaltı kablolarından oluşan kapsamlı küresel altyapı ağı

Kesintisiz veri trafiği için Çin’de tam uyumlu çözümler

Çin ve Asya-Pasifik bölgesine bağlantılar konusunda danışılabilecek uzmanlar

Yazılım işletmeleri için sunduğumuz temel çözümlere genel bakış

Uluslararası Ethernet Özel Hatları

Performans, hız ve güvenlik için tam yönetimli ağ

China Telecom (Europe), Avrupa ile Çin arasında özel, noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya uluslararası bağlantı seçeneklerinden birini belirlemeniz için Uluslararası Ethernet Özel Hatları (IEPL) sunar. Sahip olduğumuz yüzlerce Varlık Noktası (PoP), ofis iletişimleriniz ve verileriniz için küresel ölçekte daha iyi bağlantılar sağlamak üzere ortaklarımızın PoP’leriyle bir araya gelir. Ekibinize hızlı, güvenli ve stabil bağlantılar sunun.

Küresel Ethernet

Hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir küresel Ethernet bağlantıları

China Telecom (Europe) Küresel Ethernet hizmeti size bütün işletmenizin birbirine bağlı olmasını sağlayacağınız güvenilir bir özel küresel ağ sağlar. Bağlantıları işletmenizin gerektirdiği şekilde genişletme ve ölçeklendirme özelliğine sahip, geliştirebileceğiniz bir çözüm elde edersiniz.

Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri

Sınır ötesi bağlantılarınızı güvenli ve güvenilir tutun

China Telecom (Europe) tarafından sunulan Sanal Özel Ağ (VPN) çözümleri, Çok Protokollü Etiket Anahtarlama (MPLS) VPN ve Sanal Özel LAN Hizmeti (VPLS) VPN ürünlerimizle Avrupa ve Çin arasında güvenli ve güvenilir bağlantılar sağlar. Hangisini seçerseniz seçin, Çinli uzmanlardan oluşan ekibimiz işiniz için en iyi bağlantı çözümünü önererek uygulamaya geçirebilir ve ekiplerinizin sınırların ötesinde bağlantıda kalmasını sağlar.

Küresel Dalga Boyu Hizmetleri

Yüksek hacimli, yüksek kaliteli verileri sorunsuz bir şekilde taşıyın

China Telecom (Europe), işletmenize Avrupa ve Çin arasında büyük miktarlarda yüksek kaliteli veri aktarım becerisi kazandırır. Geniş bant genişliklerine ulaşarak ticari faaliyetlerinizde bant genişliği eksikliği nedeniyle uzun gecikme sorunları yaşamazsınız.

İçerik Dağıtım Ağı (CDN)

Günümüzün taleplerini karşılamak için hızlı çevrimiçi içerik sağlayın

China Telecom (Europe) video, ses, çevrimiçi oyunlar, yazılım indirmeleri ve kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerikler gibi geniş içerik kitaplıklarını sunmak için işletmelerle birlikte çalışır. Sektöründe öncü teknolojimiz hızlı, yüksek kaliteli aktarım imkanı sunar, böylece müşterileriniz istedikleri her şeye kolayca erişebilir ve onları memnun etmiş olursunuz.

SD-WAN

İşletmenizi geleceğe hazırlamak için dijital dönüşümünüzü gerçekleştirin

China Telecom (Europe) tarafından sunulan yazılım tanımlı geniş alan ağı (SD-WAN) çözümü, esnek ve güvenli olmakla birlikte her büyüklükteki işletmeye uygundur. İşletmenize Avrupa ve Asya arasında tam ihtiyaç duyduğu bağlantıyı sağlayacak zengin özelliklere sahip bu ürün, Çin’in siber güvenlik düzenlemeleriyle de tamamen uyumludur.

Bulut Çözümleri

Her yerden, her zaman çalışacak şekilde işletmenizi güçlendirin

China Telecom (Europe) işletmenizi buluta taşımanız durumunda kapsamlı bulut çözümleri sunar. İster hibrit bir bulut modeliyle kademeli olarak, ister yerel sunucularınızı kaldırıp tamamen geçiş yapın, ihtiyaçlarınızı her şekilde karşılayabiliriz. Alibaba Cloud’dan Microsoft Azure’a kadar her bulut sisteminde çalışırız. Bulut stratejinizi bugün ve gelecek için geliştirmek ve uygulamak üzere sizinle birlikte çalışalım.

Uluslararası Veri Merkezleri (IDC)

Veri merkezleri ağımızla kapsamlı ortak yerleşim hizmetleri

China Telecom (Europe), işletmeniz için Uluslararası Veri Merkezleri (IDC) küresel ağımızla ortak yerleşim hizmetleri sunar. Yalnızca ihtiyacınız olanı barındırarak kendi veri merkezlerinize sahip olma ihtiyacını azaltın. IDC’lerimiz tamamen güvenlidir ve tüm ticari ihtiyaçlarınız için emniyetli kullanılabilirlik sağlar. Çin anakarasında bulunan ve Çin siber güvenlik düzenlemeleriyle tamamen uyumlu 400’den fazla IDC’ye sahibiz.