Mobile business Enterprises Carriers
Back

China Telecom (Europe) webinarları

Çin ve Asya-Pasifik bölgesi ve bağlantı teknolojilerindeki uzmanlığımızla herkesi bilgilendirmek için yıl boyunca dijital etkinlikler düzenliyoruz.

Perakendeyi Yeniden Düşünmek: Müşterilerin istedikleri nasıl temin edilir?

İngilizce dilindedir
Alibaba Cloud’dan özel bir konuğun katılımıyla

Avrupa’da perakende işletmeleri depo ve mağazalarında uygulanan kısıtlamalara uyum sağlıyor. Dünya genelindeki müşterilerin davranışları değişiyor ve işleri, sosyal yaşamları ve alışverişleri çevrimiçi hale geliyor. İşletmeniz müşterilerin istediklerini temin edebiliyor mu? Kısa süre önce gerçekleştirilen Perakendeyi Yeniden Düşünmekbaşlıklı webinarımızda, günümüzün piyasalarıyla ilgili perakendecilik stratejinizi yeniden ele almanıza yardımcı olacak bilgiler paylaşıldı. Geçmişten öğrenin. Şimdiyi anlayın. Geleceğinize yatırım yapın.

Webinarda, perakende işletmenizi müşterilerin günümüzdeki isteklerine göre uyarlayabilmenizi sağlayacak bazı en iyi China Telecom (Europe) Ltd. uygulama çözümlerini paylaştık.

KAYDI İZLEYİN
RRwebinar-22

Perakendeyi Yeniden Düşünmek

Perakendeciler için Çin’den dersler: perakendeciler için toparlanma, büyüme ve dijital dönüşüm

Fransızca dilindedir
Economist Intelligence Unit’ten özel bir konuğun katılımıyla

Çin, Fransız perakendeciler için muazzam bir potansiyel sunuyor. Yüz milyonlarca tüketici arabalara, elektronik eşyalara, giysilere, lüks ürünlere, şaraba ve çok daha fazlasına para harcamaya hazırdır. Ayrıca dijital dönüşüm de bugün yaşanan sağlık krizine yanıt olarak perakende pazarını yönlendirmeye devam ediyor. Çin’de başarılı olmak, salt Çin’de yeni perakende mağazaları kurmaktan ziyade dijital dağıtım kanallarınız üzerine eğilmek demektir.

Bu webinerde, Covid-19 konusunda olup bitenler ve Çin pazarında başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için bilmeniz gereken çok yönlü dijital çerçeveler ve bağlantılılık dahil olmak üzere Çin’den hangi derslerin alınabileceğine dair genel bir bakış elde edeceksiniz.

KAYDI İZLEYİN
LCwebinar-22

Perakendeciler için Çin’den dersler

Çin’in Avantajı: Müşterileriniz için stabil, güvenli, esnek bağlantı

İngilizce dilindedir

Çin, en büyük tek ekonomi olarak gelişmeye devam ediyor. Siz veya birlikte çalıştığınız işletme büyümek için yüzünü Çin’e ve Asya-Pasifik bölgesinin geri kalanına mı dönüyor? İster APAC bölgesindeki varlığınızı genişletiyor, ister henüz Çin’deki ilk adımlarınızı atıyor olun, China Telecom (Europe) Ltd. size destek sunabilir. Bölgede bugün ve gelecekte başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız bağlantı çözümlerine sahibiz.

Bu webinarda konuşmacılarımız Çin ve ortaya çıkabilecek zorluklar hakkında fikirlerini paylaşıyor ve bunların üstesinden gelmek için faydalanabileceğiniz çözümlere değiniyor. Ayrıca geçmişte bunu nasıl yaptığımıza dair birkaç vaka incelemesi de vurgulanıyor.

KAYDI İZLEYİN
CAwebinar-22-22-22-22

Çin’in Avantajı

Çin’le bağlanın: Kendi dilinizde destek alarak zorlukların üstesinden gelin

Rusça dilindedir

Dünyanın en büyük tek pazarı olan Çin, Rusya ve BDT ülkelerindeki işletmeler için büyük fırsatlar sunuyor. Başarılı olmak için müşterilerinizin Çinli tüketicilere ve işletmelere ulaşmak üzere güvenilir telekomünikasyon hizmetlerine ve teknolojiye ihtiyacı olur.

Bu webinarda, Moskova ve Vladivostok’taki China Telecom (Russia) ekibimizin size ve işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini dinlersiniz. İnternet yoğunluğu ve yüksek iki gidiş-geliş gecikmesi (RTD) dahil olmak üzere yaygın zorlukların üstesinden nasıl gelineceğini öğreneceksiniz. Ayrıca Çin’le bağlantı kurmak için tek hizmet adresiniz olarak sunduğumuz çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

KAYDI İZLEYİN
CCwebinar

Çin’le bağlanın

Bulut Çağrı Merkezi: esnek genişleme, hızlı konuşlanma ve her işletme için kolay kullanım

Çince (Mandarin) dilindedir

Benzeri görülmemiş zamanlarda faaliyet gösteren işletmelerin operasyonları konusunda esnek kalabilmesi önemlidir. Böyle bir dönemde Çağrı Merkezinizi nasıl açık tutabilirsiniz, bu birçok işletmenin üstesinden gelmeye çalıştığı bir zorluk mu?

Bu webinarda, Avrupa ve Çin arasında sınır ötesi faaliyet yürüten işletmelerin müşterilerle iletişim konusunda karşılaştıkları zorluklara odaklanılıyor. Bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için ekiplerinize yönelik esnek, kurulumu hızlı ve kullanımı kolay kişiselleştirilmiş bir Bulut Çağrı Merkezi oluşturma çözümü sunuyoruz. Çözümlerimize ilişkin başarılı örnek olay incelemelerini de ele alıyoruz.

KAYDI İZLEYİN
CCentrewebinar

Bulut Çağrı Merkezi